Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přednost SATA před SCSI řadičem

Jako systémový mám SATA disk na desce ASUS A7V600. Pokud do PCI slotu píchnu SCSI řadič a zavěsím na něj disk, tak PCI SCSI má vyšší prioritu než onboard SATA a stroj chce bootovat ze SCSI. Vyzkoučel jsem už 2 SCSI řadiče (nějaký Adaptec a teď to je Buslogic) a vždycky ze stejným výsledkem. Lze prioritu řadičů někde nastavit? Díky za rady :beer:

nie som si isty ale myslim ze to ide v setupe daneho radica, ked to pocas POST pise nieco ako "press ctrl-S ..." apod tak mackaj ctrl-S a pohladaj tam nieco o boote alebo o int19h
Skontroluj aj BIOS zakl.dosky ked tam mas ten radic, ci sa nenacpala do poradia bootovania nova polozka.