Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy pc nenabehne

cafas zlozil som pc
Zdroj Seasonic S12II-500w
Corsair DDR2 2x2048 800Mhz
Intel Core 2 Quad Q6600 -2.4ghz
MB ASUS P5K SE
VGA GAINWARD 9115 GF9600GT
HDD CAVIAR SE 400GB

po zapojeni do siete svieti na doske kontrolka,ale po stlaceni vypinaca komp nenabehne.. nic sa nedeje vrtule netocia nic....
PLS surne pomoc
Změna předmětu, původně: Novy pc nenabehne PLS HEEEEEEEEELP! (karel)

Este k vyberu tej MB....ja som zastanca znacky GIGABYTE, zatial ma nesklamala a ponuka jednoznacne najlepsi pomer cena/vykon, netvrdim ze znacka ASUS je zla ale za tie peniaze neponuka taku kvalitu ako GIGABYTE.

Tak par dosiek ktore by som odporucil..;-)

Ak preferujes chipset od Intelu tak: s tych lacnejsich MB Gigabyte Intel P35-DS3, 775-C2D,FSB1333 RTL, GLAN, ATX alebo MB Gigabyte Intel P35C-DS3R, 775-C2D, DDR2+DDR3, FSB1333,ATX ak mas zaujem aj o podporu DDR3

Celkom sa oplati aj doska MB Gigabyte nForce 650i SLI-DS4L, s.775, PCIE, DDRII,GLAN,ATX, je to chipset od nVdie a myslim ze celkom vydareny.