Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web camera

Zdravim, co mam udelat aby sem moch pouzivat miniDV kameru jako web kameru ve Skypu. Pripojit se da prez USB a prez firewire. Typ kamery je Panosonic NV-GS60 a OS Win XP Home

Musim te zklamat, za predpokladu ze mas instalovan SP2 ve svych XP a kameru propojenu pres USB, muzes tento Panasonic provozovat pouze na Windows Messenger, MSN Messenger a Windows Live Messenger, tak jak je popsano v navodu k pouziti na strane 128, podpora Skype bohuzel chybi, take jsem si s tim chvili hral, ale opravdu je lepsi koupit webku za par stovek nez se trapit s timhle, mne se to rozjet nepovedlo a zkouset to uz nebudu...:beer: