BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Dnes mně přišel e-mail tvářící se, že byl odeslán z adresy
Tělo zprávy:
Tedy jestli to dobře chápu, byl jsem asi zaregistrovaný k odebírání příspěvků u Pavlova článku a toto byl ten spam komentář, nedošlo tedy k vykradení e-mailových adres z profilů uživatelů poradna.net
Tak ten prevít je v komentářích u této zprávičky
http://pc.poradna.net/flash/view/669-asus-eee-pc-pr vni-dojmy
Jsem původně nechápal, jak mi mohl ten komentář přijít, když jsem nebyl zaregistrován k odebírání reakcí u Pavlem uvedeného
664-mrnousek-miv vy-umpc
Ale 669-asus-eee-pc-pr vni-dojmy jsem zatrženo odebírání reakcí měl