Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neviditelné ikony

Používám Win XP Profi a přestaly se mi zobrazovat ikony v hlavním panelu (u hodin), které se mi vždycky regulérně ukazovaly(od myši, antiviru,mixeru...).Přestalo taky fungovat skrývání neaktivních ikon.Ve vlastnostech nabídky Start je v nastavení zobrazování ikon zmatek,popis a ikony se neshodují.Co je špatně ? Díky.

když chybí ikony v systray, tak ty služby nenastartovaly - možná vir
v nějakém lepším správci procesů by se dalo pohledat co běží a nemá.
když nenaběhl ani antivir, je rozumnější ten disk vytáhnout, přes šuplík nebo usb redukci připojit jako druhý k jinému pc s aktualizovaným antivirem a odvirovat.

pokud se popis a ikony neshodují, je nejspíš porušená iconcache, každá verze win to má jinde a nechce se mi hledat, na opravu jde použít tweakui - repair icon.

pravděpodobně jak píšou je systém zralý na přeinstalaci, nebo pokud máš čas tak radši na novou instalaci.

pokud však polezeš s administrátorským účtem na net, je to beznadějné, za chvíli tu budeš zas.
http://pc.poradna.net/article/view/714-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-ii