Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vymazání našeptávače u Seznamu

Jak se dá prosím vymazat našeptávač při zadávání nicku na Seznamu?Stalo se mi,že jsem napsal nick a hned nato jsem místo skoku do políčka heslo napsal toto heslo hned za nick.Teď se mi to v našeptávači objevuje a heslo bych nechtěl měnit.Díky předem za radu

V IE kliknut na Nastroje - Moznosti internetu - zvolit kartu Obsah a na nej kliknut na Nastavenie automatickeho dokoncovania. Tam mas pozaskrtavane zrejme vsetky moznosti. Ak si to precitas, zistis, co vsetko tam je a na co to sluzi. Klikni na "Vymazat formulare". Vymazu sa uplne vsetky, vratane zadanych adries do IE. Pokial o to vsetko nechces prist, staci urobit do pola nicku na sezname dvojklik. Zobrazia sa vsetky zadavane moznosti. Vyber kurzorom tu, co nechces mat a klikni na "Delete".
V Mozillla Firefoxe je to v Nastroje - Moznosti...vyber kartu Sukromie. Tam mas moznost odstranenia sukromnych udajov, ale odskrtni aj moznost "Pamatat si udaje zadavane do formularov".