Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vybírám pc sestava

Ahoj všem. Prosím, mám tady jednu pc sestavu a chtěl bych s ní trochu poradit, zhodnotit apod. Do počítačů moc nedělám, takže informace mám jen z internetu. Tady je:

Procesor: INTEL Core 2 Duo E8200 2,66GHz 6MB 1333MHz 775pin BOX

Základní deska: aby byla kompatibilní s procesorem
GigaByte DS3L Intel P35 nebo X38 (tady moc nevím jakou vybrat, nějakou dobrou a přijatelně k ceně)

Grafická karta: Ati Radeon HD 2600 XT 250MB
(PC bude využito na internet, přehrávání filmů a hudby, programy na
grafiku, 2D, 3D modelování - zde potřebuju poradit, jestli to tato
grafika utáhne nebo tak. Hry na pc hrát nebudu, jen nějaký auta
Need For Speed nebo Colin McRay Rally apod., takže bych třeba
Ati HD 3850 256MB nevyužil)

Operační paměť: A-Data 2GB DDR2 800 MHz cl4 (2x1GB)

Pevný disk: Samsung 320GB SataII, 7200 ot/min, 8MB vyrovnávací paměti

DVDRW mechanika: Samsung SH-S203D

Počítačová skříň (Chieftec CH-02B-BM), napájecí zdroj a chlazení:
nevím, co pro tuto sestavu zvolit!

Operační systém: zde taky váhám jestli vůbec jít do Vista Home Basic
nebo Premium 32-bit (ty mají nějaká AERA, což vůbec nevim co je)
nebo do XP. Mě ty Vista připadají, že jen zabírají pameť a jsou tam
zbytečný serepetičky. Takže, když někdo poradí i v tomto, budu taky rád.

Zvuková karta, síťová karta: bude mi stačit integrovaná na základní
desce?? A jaké komponenty??

Děkuju moc za rady a pomoc.

Ahoj, potřeboval bych ještě poradit, jakou počítačovou skříň k této sestavě a jaký chladič na CPU, v tom teda ještě pořád lítám. Díky

Jo a uvažuju o tom, si pc nechat sestavit na alza.cz a pak osobně vyzvednout, myslíte, že je to dobrá firma, staví je kvalitně? když bude mít někdo nějaké reference na to, kde nechat sestavit pc, tak by to bylo fajn. Díky a mějte se.