Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP funkce include - jak "zavolat" stránku do jiného divu?

index.php
Ahoj, programuji novou verzi stránek o zesilovačích (Stádium dolaďování designu, ještě není dodělán dolejšek atd.)
Abych nemusel kopírovat tu samou stránku milionkrát za každý článek, rozhodl jsem se použít funkci include. Jde to nějak udělat, že bych po stisku odkazu vyvolal změnu stránky v nějakém JINÉM divu. Jak tam mám vlevo to menu, tak kliknu na odkaz a bez reloadu stránky se v prostředním sloupci zobrazí požadovaná stránka. Jde to udělat s těmito prvky nebo musím sáhnout pro "vykopávku" IFRAME?

P.S. A taky zhodnoťte design :-p

Preco bez reloadu? Ak budete mat vsetky texty nacitane, tak sa to da vyriesit pomocou JS, budete skryvat a odkryvat jednotlive menu podla kliknutia, ale na co je to dobre, to fakt netusim. Ak bude stranka vacsinou len text a niekolko obrazkov, tak nevidim zmysel toho, aby sa opatovne nenacitala. :-) Nieco mi unika?