Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s Excelem

Cau lidi, potrebuji pomoc. Nevim, jak udelat v excelu toto- mam seradit zaky vzestupne podle jejich prumeru, pri shodnem prumeru seradit podle jmena. A dale jeste mam vytvorit automaticky filtr, ktery ma zobrazit ty zaky, kteri maji z urcitych predmetu trojky.
Jak na to prosim? diky :beer:

Označ si data, která chceš seřadit a dej Data - Seřadit. Tam si pak vybereš první oblast, podle které se to bude řadit a každou další, kterou chceš. Podle toho jestli jsi to označil i se záhlavím (např. Jméno, Průměr) tak vybereš řadit se záhlavím nebo bez. No a filtr se dělá taky v Data - Filtr - Automatický filtr. Na všech sloupcích se ti pak objeví taková šipečka a v ní už vybereš jen co potřebuješ (v sloupci průměr zvolíš 3)