Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poslat soubor na jiné PC přes net

Zdravím. Potřeboval bych přes internet poslat kamarádovi soubor / 900 MB /. Poradí mi někdo, jak na to? ICQ má rychlost 48 Kbs, což je málo, je to na 8 hodin. Nelze to třeba přes BitComet, či obdobný program?
Díky za radu
ICQ 310290225
tosik@seznam.cz

ICQ nemá rychlost 48kbs, je možné že to nějaké spojení brzdí. ICQ nemá žádné omezení rychlosti, dokonce umí ten protokoli i menší komprimaci. Pokud máš veřejnou IP můžeš mu založit FTP server, což je asi nejlepší zpusob. Uploady na rapidshare jsou na dlouho.