Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL 08

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se hrou NHL 08??? Já mám totiž anglickou verzi a snažím se na to sehnat český dabing. Projel jsem pomocí vyhledáváču internet, ale všude jsem našel jen jeden a to soubor o velikosti asi 3,05MB tak jsem ho nainstaloval. Texty mi to přepsalo krásně česky, v české lize dokonce hlásí v zápase česky rozhlas na stadionu ale komentář od pana Záruby tušim, že má být, tam není. je přece blbost aby byl celej komentář ve 3MB. Díky za rady

Po rozbalení nhl-08-cz.rar - 3,05 MB
CZ.exe - 3,10 MB
INFO.txt
1. Spusťte samorozbalovací archiv.
2. Ponechte nebo zadejte správnou cestu k nainstalované hře.
3. Nainstalujte
4. Na 4 dodazy na přidání informací do registru opovězte vždy ano.
5. V menu nastavení jazyků vyberte češtinu a hrajte česky a s českým dabingem.