Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OT: Šňupání "koksu"

Vážení, delší domu doma špekulujeme nad tím, co se ve filmech šňupe místo koksu. Valná většina herců (našich i cizích), která má tento úkon ve scénáři ho potom na place zvládá s bravurní technikou. Předpokládám, že se nejedná o opravdový koks, i když rozpočty některých filmů by tomu nasvědčovaly, ale o nějakou jinou látku. Asi neškodnou vůči lidskému organismu. Jestli někdo víte nebo tušíte o jakou látku jde, sem s tím.

K "image" umělce to prostě patří :) Já jsem byl nejednou považován za umělce a na kokain se mě nikdo ani neptal, neb to bral za věc danou, a to čístě podle vzhledu.

Například loni na jednom festivalu mě nechtěli pustit jako novináře (i když jsem měl akreditaci), ale byli mě beze všeho ochotni pustit jako člena kapely (ač žádnou nemám).