Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sdileni Internetu na Win Vista Ultimate s Win XP pro

Ahoj vsem, po nekolika pokusech pouzit sdileni internetu na karte spravovat sitova pripojeni >> Lan, vzdy odpoji sitovku ktera je na net, propoji pocitace a nejde net ani na jednom PC, pri zruseni sdileni opet net nabehne bez problemu ale sdileni se zrusi, pocitace se navzajem vidi, na druhem PC je windows XP pro, na stavajicim win vista ultimate s pripojenim na internet.

:?:

IP jsou kazda jina :

IP interni sit se sdilenim internetu :

Vista fujtajbl :-D

XP pro
IP address 192.168.0.2
Maska 255.255.255.0
Primary 192.168.0.1
DNS 192.168.0.1

Vista fujtajbl ( druha lan sitovka )
Net je 192.168.168.xx
maska 255.255.255.0
primary ....
DNS ....
DNS 2 ....
atd.

zde problem neni reset jsem tez skousel, uninstal pres spravce a znovu nainstalovani sitovky a podobne zverstva a nic. Proste nedovoli sdileni, jak dam sdileni jakoby se sekne a nejde internet, zrusim sdileni a internet zase jde, jen dodam sitovka pri sdileni skoci k druhe sitovce coz nechapu. :-D