Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebbok na práci a vyjímečně na hry - ohodnoťte výbavu

Ahoj, uvažuji o koupi notebooku. Našel jsem od HP za 22 608,81 Kč s DPH. Chci se tedy zeptat, zda-li je tato sestava dobrá na práci a možná vyjímečně i na nějakou tu hru, ale těch her by bylo minimálně.

Sestava:

• displej: 15,4“ XGA (1042 x 768) • nesdílená grafická karta
nVidia® GeForce™ 8400M GS 256 MB až 1525 MB
sdílené paměti • LAN 10/100, WLAN 802.11 b/g
• integrovaná zvuková karta se 2 reproduktory
• 1 express card/54, 3x USB 2.0, 1x RJ-45,
1x RJ-11, HDMI, 2x výstup
pro sluchátka, 1x S-Video výstup,
1x VGA výstup, docking,
mikrofon integrovaný,
Altec Lansing • čtečka
paměťových karet,
• AMD Turion 64 X2 TL-60
• 3 GB DDR2
• pevný disk: 250 GB
• DVD+/-RW
• Wi-Fi
• BlueTooth
• v ceně navíc: dálkové ovládání,
HP Imprint Finish laminace,
integrovaná webkamera,
MS Works
• Windows Vista Home Premium

Děkuji Mike17

Ahoj, omlouvám se že pořád otravuju, ale ještě jsem našel od Barbone:

Technické parametry:
Procesor: CPU INTEL Core 2 Duo T5450 2,20GHz 4MB 800MHz Merom
Paměť: SODIMM DDR2 2048MB 667MHZ TRANSCEND CL5 STANDARD + volný slot na druhou paměť
Disk: 160GB 2,5'' SATA 5400RPM 8MB
Operační systém: Windows Vista Home Premium
Chipset: Intel 965PM
LCD: 15.4'', WXGA (1440 x 900), Glare
interní neintegrovaná grafická karta: NVIDIA GeForce 8600M GT 512MB(nesdílená)
LAN: 1x Gigabit LAN, RJ-45
Fire-Wire IEEE 1394: 1x IEEE-1394b
Počet USB portů: 4x USB 2.0
VGA vstupy a výstupy: 1x D-Sub, 1x S-Video
Trusted Platform Modul (TPM): Ano (1.2) (Hardwarové kódování dat)
Integrované audio: audio čip: Intel® HDA Realtek
Express Card Support: Ano (možnost televizního tuneru)
Integrovaná kamera: Ano, 2MPx
Bluetooth: Ano 2.0 + EDR
Mechanika: DVD±RW DL
Čtení paměťových karet: Secure Digital, Multimedia Card, Memory Stick, Memory Stick Pro
Čtečka otisků prstů: Ano
Wireless: Ano B/G (54Mbit)
Typ a kapacita baterie: Li-Ion 53Wh (6-článků) (možnost dokoupení 9článkové baterie)
AC Adaptér: 90W, 19V

Je to teda za 25 367 Kč s DPH, ale zase si říkám, že na takovou výbavu je to akorát ne?
Je to Barbone Tomahawk SE HIGH.
Prosím zkuste mi ještě napsat Váš názor.
Díky Mike17.