Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení wbcam

P.T.,
Mám kamerku QuickCam Sphere MP a prosím poraďte:
funkci "sleduj obličej" musím nastavit vždy po zapnutí počítače. Lze jí trvale nastavit, případně použít nějakou rychlou klávesu?
Děkuji za odpověď a přeji krááásné skorojaro.
Rudolf Kargl

Quickcam je od Logitechu, na jejich webu mají fórum zkus to tam, buď najít podobný dotaz nebo si ho tam zadej. forums.logitech.com
BTW jestli si vzpomenu dnes večer, zkusím si Face Tracking zapnout a restartuji počítač. Mám za to, že by si soft měl pamatovat nastavení... Máš nejnovější ovladače a soft z webu nebo ty z CD?