Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Firefox ani Internet Explorer

Urobil som reinstalaciu XP prof Sp2.Teda nie celkove preinstalovanie.Vsetko slape v pohode ,aj som mal spusteny Firefox asi pol hodiny.Potom som vypol PC a po hodine znovu zapol.Vsetko v pohode az nato ze ani jeden z int.prehliadacov sa neda spustit.Akonahle jeden z nich pustim vyskoci okno - chyba aplikacie a volby odoslat alebo zrusit.Ved to okno poznate.Pracujem z Firefoxom a nejde spustit ci uz som pripojeny alebo nie.Mozete poradit.Dakujem.

Nieje to ono.
Som v robote takze sa tazsie orientujem.
Ale je tam napisane asi toto-Chyba aplikace. Lutujeme ze sa vam vyskytol problem .Tento problem mozete zaslat (uz neviem kde).A potom -ZASLAT alebo ZRUSIT.
Chcem ti podakovat za snahu pomoct mi aj za takychto podmienok.Dokonca som aj chcel aby si na to odpovedal ty.
Ked pridem domov a nepodari sa mi to spustit tak uz sa na poradnu nedostanem.Mozno zajtra poobede,zas z roboty.Su to samostatne programy tak neviem preco nejdu spustit.Ak na to pridem tak to potom sem napisem.