Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení desky intel

Dobrý den.
Mám problém s nastartováním této desky,pomůže mi prosím někdo???
Desku zapojím podle anglického manuálu i s konektorem atx12v ,ale stejně nejede ani větráky se neroztočí, přitom podle manuálu je ve pohotovostním stavu , led dioda desky svítí ,ale deska vůbec nic.
Předem děkuji.
odkaz

http://download.intel.com/support/motherboards/desk top/d865perl/rl_English.pdf

:-D

Dobrý večer.
Ituto variantu jsem zkoušel ,ale nejede to at to zkouším přeházet jakkoliv tato varianta nefunguje.
Zdroj jsem vytáhnul z funkčního počítače , dokonce jsem vyzkoušel dva zdroje , ale tudy cesta taky nevede.
Zřejmě budu muset vyzkoušet jinou bednu.
Ale i tak děkuji