Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komprimování pošty v OE

zdravím..
mám takovej problém.. u sebe na pc běžně nechávám komprimovat poštu když se mi to nabídne.. dnes jsem to udělal i v práci... jenže pošta za poslední měsíc se mi ztratila.. vyjma dnešního dne.. nevíte kam se mohla podít a jestli je nenávratně pryč??

Je to už nějaká doba, co jste se ptal - mě se to stalo teď, sice ne pošta za poslední měsíc, ale pošta jen z jedné složky (třídíme si totiž poštu v OE). Vám se povedlo ztracenou poštu někde najít? Když ano - tak jak a kde?
Co znamená ta rada "zkuste vyhledávání"