Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s nefungujúcim zvukom v XP...

dobrý deň,mám integrovanú zvukovú kartu realtek high definition alc888,ktorá až dodnes v pohode šlapala...ale z ničoho nič mi nejde zvuk.Preinštalovala som driver,nainštalovala som ho z priloženého cd aj najnovší zo stránok výrobcu,ale zvuk stále nejde.Skúsila som rôzne kodeky a záplaty/síce mne zvukovku v poho nájde/vo všetkých možných variáciách,ale nič.Napr.ak spustím WMplayer..ono sa správa,že hudbu púšťa,ale zvuk nepočuť.Repráky sú zapojené dobre,zvukovka pracuje správne,v správcovi zariadenia žiadny problém,...jednoducho všetko je nainštalované tak ako má byť....len zvuk nikde.Dnes som inštalovala pinnacle v11,zvuk tam šiel...ale neskôr už nešiel ani tam.Ak mi viete poradiť,budem len rada....Katarína

PS:Dnes mi aj NOD reagoval na nejaký vírus a automaticky niečo zmazal,ale enstihla som si pozrieť čo... :-D

no inštalovala som pinnacle,ale nešli mi neiktoré aktivačné kľúče,tak som musela hľadať náhradné...potom som stiahla nejaký malý súbor,ktorý nešiel otvoriť,lebo som v compe nemala na to program...takže po stiahnutí programu som súbor otvorila..ESET mi vyhodil červenú tabuľku asi 2x..ale maže si to sám,tak som si to ani nevšimla,čo zmazal a potom som si všimla,že zvuk nejde