Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční Adobe Flash Player na Youtube.com

Ahoj. Dneska jsem se chtěl podívat na serveru Youtube na nějaká videa a ejhle nejde spustit. Je tam napsáno že mám starší verzi Adobe flash playeru. Tak je tam odkaz na stránky adobe. Tam se pokouším flash player stáhnout, ale nedaří se. Neví jak na to? Instalace se ani nespustí. V pc jsem ho měl nainstalovaný, ale dočetl jsem se na stránkách Adobe, že musím starou verzi odinstalovat. Tak jsem to udělal a začal hledat na netu novou verzi. Něco jsem našel a zkusil nainstaloval, ale nic nefunguje. Dočetl jsem se, že to na konci instalace má nahlásit, jestli nechci restartovat pc, ale mně tam nic nenaběhlo.
Díky Mike17

Tak používám Mozillu, ale mám multi klávesnici s tlačítky, jako je www, e-mail, atd.. Byl jsem zvyklý, že když jsem zmáčkl www tak se mi otevřel prohlížeč Avant Browser. Teď, když mám Mozillu nastavenou jako výchozí prohlížeč, tak se mi neotvírá přes to www. Nevíte, jestli se to dá někde nastavit?

1) chod na www.adobe.com s internet explorerom, klikni na "get adobe flash player", (odskrtni tam "google toolbar", to nepotrebujes, nech ti to zbytocne neinstaluje aj to smetie), stiahni, nainstaluj
2) chod na www.adobe.com s firefoxom, klikni na "get adobe flash player", stiahni, nainstaluj

Existuju (aspon teda pred par mesiacmi boli ked som sa s tym hral) dve odlisne verzie flashplayera kazdy pre iny prehliadac, a zavisi od toho ze akym prehliadacom na adobe.com prides, tak podla toho ti ponukne jednu z tych verzii, preto najprv tahaj pomocou IE a potom pomocou FF a nainstalit obe, potom by ti mal flashplayer fungovat vsade...