Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gigabit - doporučení hw

Chci se jen zeptat na pozitivní/negativní zkušenosti s určitými typy gigabit switchů pro malou síť (5 nebo 8 portů). Značek je mnoho (Airlive,D-Link,3Com,SMC,Level One,Zyxel...), tak bych si chtěl ušetřit případné problémy. Předem díky.

Tohle nebyl 8 port :-). To byla managed 24 portu + 2G ( managed znamena over http, nic jineho ) vcetne vlan a igmp. Problem byl ze cas od casu ten management bez zjevneho duvodu vysadil, ip sice dal opdovidala, ale web se na ni nezobrazil a vzhledem k absenci serioveho portu nebo telnet konzole jedinym resenim, jak zpristupnit management bylo tam dojit a restartovat switch, aby management zase chodil. Vsechny funkce jak byly nastaveny tak fungovaly, ale proste se nedaly upravovat dal. Fakt hnus. Jinak enterprise switche od 3com jsou rozumnou levnejsi variantou.