Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí blesku

Dobrý večer! Mám fotoaparát Olympus mju 800, fotím na automat a zajímalo by mne, jestli se u toho dá vypnout blesk. Z návodu nejsem moudrá. Děkuji. Máte někdo tento fotoaparát? :-(

Sice nevím, jak se vypíná, ale když už jsme u toho focení, přidám malou zkušenost: když při focení potřebujete slabší blesk, není třeba složitě lovit v menu, ale stačí jednoduše překrýt blesk prstem. Tak jednoduše geniální a mě to nenapadlo, ukázal mi to až můj otec, který sice moderní techniku přijímá pomaleji, ale technicky je nadanější, než já :-p