Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chodí mi ne e-mail otravné zprávy z České spořitelny

Nevím z jakého důvodu mi na e-mail intenzivně chodí e-maily od „Ceska Sporitelna“!!! Strašně mě to otravuje, např. teď jsem byla týden pryč, dnes jsem se vrátila a po otevření e-mailu jsem spočítala 28 zpráv od Ceské Spořitelny. A ještě k tomu jsou to takové nesmysly – zrovna teď zpráva s názvem Varovani pred novou verzi podvodnych e-mailu: Tuto zprávu mi poslali strašně hodně krát, s pár rozdílama, a vždycky též nějaký odkaz. A taky mi od Ceské sporitelny chodí zprávy v angličtině, mám pocit že to je ta samá zpráva o těch nějakých podvodných mailech(tím se ani nezabývám co to jako má být za pdvod. maily – píše se o nějakém phishingu. Ostatně já o podvodných mailech vím: např. www.hoax.cz) a pak jakýsi odkaz na ty podvodné maily nebo na co...hrozně mě to štve a vůbec nevím proč mi to chodí, s Ceskou Spořitelnou jsem nic nepodnikala, nevím proč mi to na email posílá, nemám o to zájem. Zajímalo by mě odkud má můj e-mail. Ale se Spořitelnou fakt nemám nic společného, je mi šestnáct...Prosím poraďte mi někdo jestli víte jak to zrušit, aby mi to ta Ces. Sporitelna neposílala. Děkuji moooc

na warez.xxx nechodím(leda NG.com),se spořkou nic do činění němám(zda se dítko(20) někde zaregistrovalo pod svým meilem(jí to nechodí,mě ano),Takový hromady nemám,ale Centrum,filtry tohle neberou,pokaždé je malinko něco jinak a filtry to proletí do schránky.
Nandy přečtí si viz výše, většina nás tady se spořkou nemá co do činění a nechodí to ze spořky,ale z ciziny,je ti 16 máš šanci tohle chytit spíš jak já v 50,protože určitě chodíš na různé weby,jako všichni mladý.Já holt nestíáhám a tak mám pár svých osvědčených a nic nenadělám.neboj přijde Ti to t ČNB taky,už se na nás chystaj:-D