Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjistím, zda si někdo z mého ext. HDD zkopíroval data?

Známý chce půjčit můj externí HDD. Na HDD mám nějaká data (neoznačoval bych je jako citlivá), která se mi nechce mazat. Chtěl bych vidět, zda tato moje data ignoroval, anebo zda mu zvědavost nedala a koukl se co tam mám. Dokážu nějakým způsobem zjistit, zda si je zkopíroval nebo prohlížel?

Takto položený problém mě připadne jako že položím na lavečku stokorunu a oslovím s dotazem procházející - myslíte,že tu stovku někdo ukradne ? Takže rozum do hrsti,půjčuju li HDD s daty tak očekávám,že se do něj bude dívat celé příbuzenstvo pana Známého. Z toho vyplývá nepůjčovat,nebo zformátovat a půjčit.