Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ad-aware 2007 - vymazávání seznamu ignorovaných položek

Zdravím,
v pátek jsem stáhnul aktualizaci do Ad-aware 2007, ale zároveň se mi vymazal seznam ignorovaných položek. Po scanování jsem položky opět do ignorovaných přesunul, po dalším spuštění tam byly, ale po vypnutí a zapnutí PC zde již nejsou. Nevíte, čím to? Dříve jsem s tím problém neměl, až po té aktualizaci. Nemáte s tím také někdo podobné trable?
Díky za rady...

Zjistil jsem, že to dělá Update Manager 7.0.2.6
Normální aktualizace to nedělá, ale když Ad-awara dám opravit, udělám kontrolu, dám to do ignorovaných, pak dám Update, normálně to stáhne aktualizaci a to se ignorované položky nesmažou, ale pak se nabídne Update Manager, dám to stáhnout, po chvíli to udělá chybový zvuk, ale nikde nic nevyskočí, spustí se znovu Ad-aware a už tam ten seznam ignorovaných není...
Přikládám i obrázek toho Manageru: http://img401.imageshack.us/my.php?image=adawareyq5 .jpg
Není chyba v tom, že mám verzi 7.0.2.6 a Service je verze 7.0.2.7?
Díky