Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stahování videa

Mám menší problém a nevím jak ho vyřešit..... mám kameru Canon MV890 a potřebovala bych video stáhnou do počítače... mám potřebné kabely a i kartu na notebook se vstupem, ale počítač mi nekomunikuje s kamerou co s tím???? zatím moc děkuji

máte nainstalované ovladače, myslím k tomu fireware? Podivte se do správce zařízení (start, ovládací panely, systém, hardware, správce zařízení), jestli je tam IEEE 1394 bus host controllers, dvakrát kliknout a měl by tam být hostitelský řadič IEEE 1394 dle standartu OHCI nebo něco podobného, záleží jakou máte kartu.

No takže kameru přepnout do přehrávání, propojit kabelem, na panelu start by se měla objevit ikonka kamery a vyskočí okno co chcete udělat, dáš že nic, spustíš program přes který to budeš nahrávat, v tom případně nastavíš v jakém formátu to chceš a jedeš... mimochodem jaký editor chceš použít?

Tak by to mělo fungovat.Pokud u obou noteboků jsi použila stejný kabel a stejný postup,t.j. propojit kabelem kameru s PC,kameru napojit přes síťový zdroj(přes baterii se nedoporučuje),restartovat PC a pak teprve kameru zapnout.A ještě by chtělo zkontrolovat,jak píše nahoře Nico Belic o IEEE 1394,a hlavně jestli je to povoleno - je to napsané na spodním řádku u toho ovladače.