Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranenie bubliny -aktualizácie

Win XP prof.SP2.
Po načítaní systému v pravo dole sa objaví bublina s informáciou : Počítač môže byť ohrozený (pretože mam vypnuté "Automatické aktualizácie").A neplánujem ich ani zapnúť pretože mám na ne svoj názor a nie dobré skúsenosti.Dá sa v registroch alebo iným spôsobom odstaviť "bublina"aby po nabehnutí systému zakaždým nevyskakovala?
Ďakujem.

Tak, je to v poriadku.Ospravedlňujem sa.Ruky boli rýchlejšie ako hlava.T.z.že som sa príliš ponáhlal a volbu som zabudol potvrdiť.Samozrejme je to O.K..Ďakujem"ivitek".

--------------------------- --------------------------------------------------- ------------------------
(jeden pracovný deň , skracuje život o 8 hodín)