Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém se hrou

dobrý den mam nainstalovanou hru kane and lynch dead men ne original ale po spuštěni mi padá nevím proč mam windows xp grafickou kartu ati radeon muze mi prosim nekdo poradit co dělat díky moc.

Padá protože třeba:
- je CD/DVD špatně vypálené
- špatná nebo zle implementovaná meducína
- slabý počítač
- problém s hardwarem
- zabordelizované Windowsy
(tím chci pouze dokumentovat, že pro posouzení - bez ohledu na legálnost hry - je potřeba uvést podstatně více údajů o PC a operačním systému)

V souladu s Pravidly terms zamykám, podporu pro warez hledej jinde.