Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zjištění zvuku z DVD nosiče.

Dobrý večer. Chtěl bych poprosit o info. Z které složky po rozbalení DVD zjistím jaký zvuk obsahuje? Program Mediainfo. Děkuji. To DVD nemá bonusy ani menu. Pokud možno, tak tu nejmenší složku.

VLC player
Soubor
Otevřít složku či disk(dvd)
Zobrazení
Stream and media info

Tam bude napsaný typ zvuku i počet kanálů
MediaInfo: otevři si nějaký vob s filmem nebo ifo, on to pochopí.:-)

Co chceš zjistit? Co myslíš tím "pokud možno nejmenší složku"? Možná by dotaz chtěl trochu upřesnit.
Jaký zvuk myslíš (češtinu, angličtinu,.) nebo kodek, bitrate, počet kanálů, ...?
Mediainfo ti snad všechno pro jednotlivé VOBy ukazuje, nebo si nastav v Pokročilé více detailů.