Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divx na DVD

Ahoj..Potřeboval bych poradit jak v Neru převést Divx na DVD.Přehrávač mám doma jen na normal DVD a Divx mi to nevezme.Díky moc..

ConvertXtoDVD je dobrý a rychlý, není ale zadarmo a nedá se moc laborovat s kvalitou. Mnohem lepší je AVI2DVD, který je free, v češtině a kvalita se dá nastavit naprosto vynikající, doba zpracování je pak ale dlouhá. Příklad - ConverXtoDVD - převod na max kvalitu 25 minut, AVI2DVD - převod 2 hodiny, takže více jak 4x déle ale s mnohem lepším výsledkem.