Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení bootování při instalaci Win XP

Dobrý den
Mám desku MSI K9AGM3-FIH , HD WD80GB a pokouším se instalovat Win XP.
Deska mi automaticky spustí instalaci Win XP,ale při restartu(po zkopírování souborů)
najede instalace od začátku(nezobrazí se hláška:libovolnou klavesou spustíte instalaci ...)
Jestli jste měl někdo podobný problém prosím poraďte.Díky.

zkoušel jsem snad vše,ale výsledek stejný.
Připadá mi,že bios je nastaven na automatický boot,
ale nevím jak to změnit.Když vytáhnu CD tesně po restartu tak
najede výzva k restartu a zvolení boot device.
HDD je v pořádku,zkoušel jsem instalaci na jiném PC a ta proběhla v pohodě.

nech boot z cd.
textová instalačka z cd si zkopíruje soubory na disk a restartuje.
pak pokračuje instalace v černé grafické obrazovce, zas restart.
když pak necháš cd v mechanice, napíše ti: pro start z cd stiskni any key. protože any key na klávesnici nenajdeš, necháš to být a systém pokračuje bootem z disku.
pak už můžeš cd z mechaniky vyhodit a začít instalovat ovladače.

pokud by ti zázračným způsobem nefungoval boot z disku, mohlo by jít o špatně integrovaný service pack do starší instalace xp - máš originální instalační cd?
můžeš zkusit nabootovat z cd, místo instalace zvolit konzolu zotavení, v příkazovém řádku zvolit fixmbr, když nepomůže tak i fixboot.