Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr LCD monitoru

Ahoj kluci, přečetla jsem si tady pár příspěvků a zdáte se mi všichni docela zasvěcení:-)
Prosím o radu, který LCD monitor si pořídit domů, popřípadě kterého výrobce zvolit. Na trhu je jich tak obrovské množství, že se v tm fakt ztrácím. Cena do cca 6.500,- Kč. Moc děkuji předem.

Chyba jedna dolezita informacia, ci mate na grafickej karte vystup DVI (digitalny) alebo D-Sub (analogovy). DVI je novsi, kvalitnejsi a teda vyhodnejsi (dava krajsi obraz). Avsak ak nan nemate vystup, nie je co riesit.

V tejto cene by som volil znacku Samsung, sirka display-a 19", na domace pouzitie postacujuci.

Pomocou konfiguratora je mozne vyberat na zaklade kriterii z trebars tychto modelov, a volil by som konkretne Samsung 19" SM 931C. Stoji s DPH presne 6.500,-Kc.

ps: tento monitor ma aj tu vyhodu, ze ma obe vyssie spomenute porty, aj digital aj analog, do buducna sa bude hodit.

toto je DVI-D digital:

[http://www.atmarkit.co.jp/fsys/cableconnect/05disp_ video/03dvi_d-box-l.jpg]

a toto je D-Sub analog:

[http://www.atmarkit.co.jp/fsys/cableconnect/05disp_ video/01mini_dsub15-box-l.jpg]