Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zoznam dennych uloh

Kedze dost casto nestiham, zabudam, koliduju mi terminy a pod, a napriek tomu, ze mam 2 zapisniky, chcel by som tuto situaciu riesit softwarovo. Potrebujem nejaky jednoduchy planovac a pripomienkovac, idealne ak by to bol widget do opery (moze byt aj v anglictine kludne). Na prvy pohlad sa mi na obrazku celkom paci toto: Getfile.aspx
Nerad by som to riesil externym softwarom, ale keby mi sadol velmi do oka, moze byt aj take riesenie.

ak mas ucet v Gmaily,tak napr. aj iGoogle.com...ja to mam nastavene ako homepage a do tej stranky si mozes vybrat veci od "zleteho nalepovacieho listku" cez spravy az po obesenca..externy som pouzival Rainlendar..