Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linksys WRP400 - potrebuju nejakou kvalitni VoIP branu

Mam doma telefen prispendlenej k WRTP54G. Je to vynikajici VoIP brana, ktera nema ozvenu. Tyto VoIP WiFi routery se uz nevyrabi a ja potrebuju nejakou kvalitni VoIP branu dat ke kolegovi domu.
1) Muzete nekdo potvrdit ze i tento nasledovnik nema ozvenu, mate uz s nim nekdo zkusenost?
2) Muzete doporucit neco podobneho stejne kvalitniho za rozumnou cenu?
Změna předmětu, původně: Linksys WRP400 (Arpád Grha) (Kráťa)

měl bych dotaz na "FalesnySobik" Mám taky WRTP54G. Nemáš k tomu nějaký český návod. Sice maká celkem dobře, až na to, že má poměrně krátký dosah na WIFI. Nastavoval jsem ho podle návodu nějakého jiného VOIP adapteru. Například bych si chtěl zabezpečit WIFI nějakým šifrováním. Jelikož tomu ale moc nerozumím, nechci zbytečně riskovat a možná by šlo využít další funkce o kterých ani nevím. Na netu nejde k tomuto výrobku buhužel nic v češtině najít Dik za odpověď