Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SDRAM

Ahoj mam problem postavil jsem si pocitac PII 266 mhz je to nejaka QDI deska ma tri sloty pro SDRAM a nedavno mi v bazaru dali poskozenou RAMKU byl odpadly kontak ktery je zkratovany s tim na druhe strane a tak jsem to vyrizl a zasadil tam medeny dratek, takze byla jako driv ale kdyz ji dam do pocitace a zapnu ho tak vsechno blikne jako kdyby se to zaplo ale okamzite vypne, sputit jde az kdyz vyndam sitovej kabel aby se vybily vsechny kondenzatory, zkousel jsem tam tu ramku dat samotnou i s jinejma a porad stejny :-/ nevite co by stim mohlo byt?

To sice nevím, ale když to je PII 266 se "skvělou" QDI deskou tak udělej následující. Otevři okno a dobře se podívej jestli někdo nejde. Pokud nejde, vyhoď to z okna. Pokud jde, počkej 5 minut a celou činnost zopakuj, to prováděj tak dlouho, dokud nikdo nepůjde a činnost bude úspěšně dokončena.