Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezpečně odebrat či neodebrat ?

Dobrý den přátelé,
mám takový dotázek. Vlastním "nový" notebook ACER TravelMate a v něm je DVDRAM mechanika GSA-4082N. Jde o to, že mi tato mechanika svítí vpravo dole u hodin, jako připojený hardeware (zelená šipka "bezpečně odebrat....") trošku mě to rozčiluje, protože mi to ještě nikdy ani stolní ani "mobilní" PC neudělal. Jak to vyřešit ??? Děkuji moc za pomoc.
trpebuloh

P.S. A neříkejte mi prosím, že jsem moc velký puntíčkář - tohle už mi řekli i v TS-BOHEMIi :)))

třeba tak že do Google zadám GSA-4082N a přečtu si to v některém z odkazů....třeba v tomhle:
http://www.svethardware.cz/art_doc-1377D211B8EEDC88 C12571360043CA07.html

a ještě k tomu bezpečnému odebrání - neznám váš NB, ale já mám DVD mechaniku v tzv. multibay slotu, takže ji mohu vyměnit za jiné zařízení - floppy mechaniku nebo druhou baterii. A z toho důvodu tam taky mám tuhle možnost, abych ji mohl za provozu odpojit a vyndat.

Děkuji za odpověď,

a hned následuje další - možná že hloupá...... Samozřejmě jsem si našel tu mechaniku na netu a je to E-IDE ATAPI, takže můj dotaz je, jak poznám, že se jedná o "multibay slot" ? Pokud by to byl tento slot tak samozřejmě chápu, že tato mechanika musí svítit v ikoně "bezpečně odebrat" Pokud ale nemám multibay slot tak se chci této ikony zbavit. :)

Můj notebook: ACER TravelMate 4670
Děkuji
P.H.

To byste se měl dozvědět na stránkách výrobce NB. Jinak si opravdu myslím, že řešíte blbost - pod touto ikonou se bežně zobrazují SATA disky, flash disky a teď i DVD mechaniky. Mě to nevadí a naopak by mi tato ikona chyběla při odebírání flash disku, ale každý jsme holt nějaký.;-)