Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna domácí stránky

Dobrý den, není to problém, ale přece...We Windows XP mám nastavenou domácí stránku www.google.com, která by se mě měla otevírat po spuštění PC. Říkám měla, protože se tak otevře pouze několikrát, ale nakonec se začne otevírat www.google.cz a v Nástroje - Možnosti - Domácí stránka se přepíše na google.cz. Proč tomu tak je a co se dá proti tomu udělat? WIN XP je česká verze, Internet Explorer 7 je verze anglická.

Máš povolené cookies? Jinak google se neridi koncovkou domeny ale :
a) parametrm hl v url
b) cookies
c) nastavnim jazyka prohlizece
d) koncovkou domeny
a to prosim, presne v tomhle poradi, pokud chces anglicke google:
a) povol cookies
b) v nastavi google si vyber anglicky jazyk
c) zkus jako vychozi : webhp