Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook ASUS zobrazí logo a nejede

Zdar mám následující problém. Přeintalovával jsem na notebooku ASUS A8JN system (XP)
po restartu se mi uz ale jen zobrazilo uvodni logo ASUS. pocitac reaguje jde resetovat klavesovou zkratkou.
Co je divný nedostanu se ani do setupu kdyz zmacku F2 napíše entering setup inicializuje DVD disk o pamětích napíše OK ale setup neotevre. V tomto módu se uz nachází druhej den... nepomohlo i delsí vypnutí.... Pamet jsem ukousel menit tim to neni... napadl me hardisk (master boot sector) ale fakt by to nic nenapsalo a chovalo se to takhle???....Nakoplej Bios??? nevíte co se děje????

no jak se říká "když tě všechno zklamalo, pomůžeti ti kladivo" :-D zkus to jako s klasickým PC - vyndej HDD a DVD a zkus to zapnout. Potom se zkus dostat to BIOSu. Máš dvě varianty - do BIOSu se dotaneš - potom je vadný HDD nebo DVD, nebo se nedostaneš a tím odešlo neco na MB na odpočinek a pomůže ti jenom servis. :-( Dej vědět jak to dopadlo. :-)