Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace XP

Chci se konečně dostat k reinstalaci WinXP, kterou delší dobu odkládám. Co bych měl před smazáním staré zálohovat? Snažím se důležité věci ukladát jinam než do c/dokumenty, profily a poštu také. Zajímají mne zkušenosti jiných, jak na to bezbolestný přechod k čerstvému systému. Nebo kde najít na webu dobrou radu tohoto typu?
díky za radu
Petr

Data typu mp3, filmy, fotky zvládneš určitě přesunout kam je příště najdeš.
Žádné formátování HDD na přeinstalaci není potřeba. Zálohuj si ovladače +
internetové připojení, abys měl po přeinstalaci veget:

http://pc.poradna.net/question/view/201105-zaloha-o vladacu

http://www.studna.cz/6895/systemove-nastroje/ruzne- systemove-utility/netsetman/

K Netsetmanu: je free a česky, po instalaci a načtení dat (je třeba být online)
přesuň obsah nainstalované složky z Program Files do nějaké tebou zvolené
kromě dvou souborů uninstall a máš zálohu po ruce. BTW, ne abys rovnou dzignul
v programu na tlačítko Aktivovat, to slouží pro vyvolání zálohy po přeinstalaci.