Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diagnostické spuštění

Dobrý den,
dnes jsem se rozhodl nainstaloval Antivirus Kaspersky, ale během instalování mi spadnul comp (modrá obrazovka, výpis fyzické paměti RAM,...). Po restartu mi asi po půl minutě pokaždé znovu spadnul znovu. Proto jsem v té půlminutě rychle spustil diagnostický režim a restartoval. Potom už se mi tento Antivir nenačetl, ale nenačetlo se mi ani připojení k netu a nemám povoleny nějaké věci. Jako kdybych byl v nouzovém režimu, ovšem mám "normální spuštění". Jsem neštastný:.(...poradíte mi?

Nevim... koukal jsem se také do BIOS, ale tam jsem (snad) nic nezměnil. Také mi to po přihlšení hlásí, že nemůžu pracovat s Catalyst. Abych to shrnul:
1.) v msconfig mám vše povolený
2.) nenačte se mi ikonka připojení k internetu, tudíž net vůbec nejde
3.) vzhled se změnil na úplně ten základní
4.) píše mi že nemůžu upravit Catalyst
a ještě jedna věc... jednou už jsem měl pc v opravně kvůli tomu, že mi občas kvůli netu spadnuly Windows... oni to "opravili", ale občas to dělalo znova.