Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Storage media

´Mám Mp3/Mp4 přehrávač Doonio forty 4Gb.Po zapojení do pc se mi nezobrazuje jako vyměnitelné uložiště ani jako externí disk.Chci z něj obnovit data.Zobrazuje se mi jako JINÝ....Co mám udělat, aby se mi zobrazoval jako vyměnitelné uložiště nebo jako externí disk.Zkoušel jsem různé programy na obnovu dat z flash disku apod.....ale žádný mi ho nenašel.

Dle strejdy tahle nadhera mass storage podporuje. Napadaji me tri veci: bud mas chore USB v PC (zkus ho strcit do jineho, popr. tam strc jine zarizeni /flashku/), nebo je pro to v menu playeru nejake nastaveni (zkontrolovat), nebo mas odpraskly port primo v prehravaci (s tim uz nic). Co na jinem PC?