Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proklikane tlacitko u mysi

Dobry den, uz priblizne 2-3 roky pouzivam mys Logitech M-BJ58. Napric svemu vzhledu je to mys naprosto perfektni a skvele mi sedi do ruky, ale zhruba pred mesicem se vyskytl problem s levym tlacitkem, ktere reaguje na mackani cim dal tim hur a nyni jsem v domacnosti jediny kdo tuto mys vubec dokaze ovladat. xD Pokud vim tento konkretni model se u nas uz zakoupit neda (predpokladam, ze se uz nejakou dobu vubec nevyrabi) a ani jsem nenasel zadnou mys podobnou teto, ktera by ji mohla nahradit. O jinou znacku zajem nemam, protoze s Logitechem mam prozatim vyborne zkusenosti (denodenne pouzivana mys za par korun, ktera bezchybne pracuje po dobu 2-3 let o necem vypovida). Moji otazkou tedy je, zda-li je mozne mys ci jeji strukturu upravit tak abych vratil citlivost leveho tlacitka zpatky do normalu. Na CZC forech jsem se docetl, ze proklikane tlacitko je problem zcela bezny i s top mysemi Microsoft rady Intellimouse Explorer, proto me zajima jak se takovy problem da obecne resit, pochopitelne mimo reklamace apod.

Predem dekuji

Podla mojeho nazoru netreba nic menit.....kym je mikrospinac funkcny a to tvrdite ze je tak staci mys rozobrat a jemne nan nastriekat sprej co sa pouziva na mastenie napr zamkov a podobne...u nas na slovensku sa to vola WD-40 Spray alebo tak nejak my to volame "WDcko", dostanete to v kazdom zeleziarstve....ak toto nepomohne tak az potom uvazovat o vymene. Osobne som takto "opravil" velky pocet mikrospinacov, aj ked sa jednalo o vacsie, povecinov s telefonov...

Doplnam odkaz na WD-40 http://zeleziarstvo.sk/shop/index.php?main_page=pro duct_info&products_id=530