Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přetaktování pentium II slot 1

zdravím! mám procesor pentium II slot 1 350 mhz, 128 mb ram, základní deska siemens ag d1107 s chipsetem intel 443bx/zx. chtěl bych přetaktovat procesor, ale ten jede na 100 mhz fsb a moje deska více nepodporuje. Četl jsem že u pentií do slotu 1 nejde změnit násobič. Jak bych jej mohl jinak přetaktovat?
PS: vím že to skoro ani nemá cenu, je lepší koupit nový pc, ale já se to chci naučit a takový starý pc je na to nejlepší, nebude mi líto jej zničit! :-D

u slotových pentií bolo treba prelepiť izolepou/izolovať napr. lakom na nechty b1 pin na procesore-tým sa vyradí z činnosti blokovanie násobiča v procesore,siemens mal pre svoje dosky bios s podporou fsb 133/150MHz,ovšem je otázne,či je to ešte niekde po tolkých rokoch k dispozícii