Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta Jakou?a Proč?

JAkou grafarnu by jsete prihodily k tomu to: Procák:Athlon 64X2 6400+ ; Deska:MicroStar K9N SLI-2F - nForce 570 SLi , Pamět: Kingston 2x1 RAM DDR II 800MHz 4-4-4-12 Zdroj: Forton Bluestorm II 500W Ja by jsem tam dal Grafickou kartu MSI GeForce 8800GT 512MB 600/19000MHz ,256bit ,DX10 za 6400kc , ale premyslim ze by jsem tam dal nejakou lacinější (a o neco horší)
Jakou by jste tam dala grafarnu a proč?
(PS hry si sem tam zahraju)

Jestli hrajete málo, zdá se mi to jako zbytečná investice, protože nic nestárne rychleji než VGA. Koupil bych nějakou ATI 3xxx nebo nějakou slabší nVidii 8xxx. Mám k ATI nějak bližší vztah, měla by méně topit (tudíž i hlučet) - ale to dost záleží na výrobci.