Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém grafika

Již jednou jsem tu psal o divném chování mého systému. Zklidnilo se to, ale stejně mi to nedalo a stáhl jsem si PCMark 05, abych PC otestoval a zjistil, zda vše běží OK. Co mě však udivilo, je to, že většina grafických testů skončila následovně: "test init failed, test cancelled". Instaloval jsem to ze stejného souboru jako na druhém PC a tam to vše šlo bez problémů. Tak jsem stáhl znovu nejnovější ovladače grafiky (ATI Radeon 9600 XT). Intaluji a v tom vyskočí klasicy okno Kopírování souborů a snaží se to kopírovat soubor (ten první) ati3duag.dll. Nekopíruje to, jen se o to instalátor snaží. Žádné chybové hlášky, nic. Stáhl jsem to znovu a znovu i s CC a furt to samé. Orpavdu nevím, co s tím PC je, jinak se chová normálně, ale toto opravdu normální není.

---
OS Win XP Prof SP 2
DX 9c
MB MSI K7N2Delta ILSR
CPU Athlon XP 2500+
GPU ATI Radeon 9600XT 256 MB
Creative Audigy LE
HDD WD 320GB SATA
HDD Maxtor 80 GB SATA (2 oddíly, D: system, E: zbytek)
2x DVD-RW

Ted zase druha hlaska: "HW does not support multitexturing with at least 2 textures", "Hw does not support cube textures", "-,,- compressed textures (DXT1 and DXT3)", "HW does not support framebuffer alpha, stencil buffer" 3Dmar can not run any game test.

Pomuzete prosim nekdo????????