Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD Hitachi

potreboval som kapacitu, tak som vymenil notebookovy 60 Gb hdd za 250 GB takisto Hitachi. V prvom pripade absolutne tichy . . . aj tento druhy je tichy, ale neviem preco, stale si cvaka diskom, ci hlavickami. niekedy aj kazde 2-3- cekundy, niekdedy spravi dlhsi zapis, alebo citanie, niekedy aj 3 min sa nehne. Alebo aj ked ho nepocut to cvaknutie, blikne kontrolka hdd. to stary nerobil. tento je funglovka, robi to od novoty. Vas nazor?

nekompaktibilita disku+radiča disku na konkrétnej doske konkrétneho nb,alebo disk utrpel počas manipulácie-pri prenose,v obchode,sklade,pri prevoze z fabriky do velkoskladu-nejaký "úraz",možno niekomu spadol na zem alebo niečo podobné,pokial je možnosť,vyskúšaj ho v nejakom inom pc/nb,alebo rovno reklamuj,nepretržité cvakanie nieje normálny stav