Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava PC

Na hry raději 4 GB paměti. 2 GB už patří spíše do low-endových PC.
Jestli nepožadujete technologii SLI, tak raději základní desku s čipsetem Intel P35.
Procesor je OK, ale když připladíte pár stovek, tak můžete mít novější E8200 (2,66 GHz, 6 MB L2, 1333 MHz FSB, 45nm).

Na hry raději 4 GB paměti. 2 GB už patří spíše do low-endových PC.

To mate skade::)::)!!!! ja mam 2x512MB a zahram sa v POHODE vsetky nove hry!!! ak neuvazujete o Win Vista tak 2GB RAM BOHATE STACI!!!

A low-endovy PC s 2GB ram som este nevidel...vazne naco by vam pre boha na kancelarske vyuzite bolo 2GB RAM...