Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnani

Chci se zeptat,který monitor byste mi doprucili,rozhoduji se mezi LG L246WH-BN a HP L2065.Monitor budu pouzivat prevazne na Cad,filmy,internet a mam vystup na monitor D-Sub.

na doma skôr ten LG,má hdmi+hdcp,filmy vyzerajú prirodzenejšie na widescreen obrazovke,pokial v budúcnosti budeš chcieť prehrávať na pc blu-ray filmy,implementované hdcp v monitore bude nutnosť,tým LG by si "zabil dve muchy jednou ranou"