Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jehličková tiskárna Epson LX 300+

Ahoj (nebo Dobrý den - nechěla bych někoho urazit :-) ) Pořídila sem si starší tiskárnu Epson LX 300+ - jehličku. (Mám i barevnou inkoustovku hp a ta funguje paradne, ale pokud potřebuju tisknout více dokumentů, je poněkud drahá) Dnes sem ji zapojila a mám takový problém - tiskne šíleně pomalu (co už, zadám tisk a zajdu třeba vyvenčit psa - to bych ještě překousla), ale hlavně - pokud tisknu dokument psaný ve Wordu - je tisk celkem v pohodě, ale pokud chci tisknout třeba naskenované dokumenty nebo obrázky - tak se to nedá ani přečíst!! Neměl byste někdo prosím radu co s tím?? (Případné návody pište prosím srozumitelně - jsem ženská a navíc blonďatá :-))
Díky!!!

Na obrázky to skutečně není ta nejlepší volba. LX 300+ používáme taky, vloni zakoupenou novou. Rychlost přes 300 nebo 200 zn/s je na formuláře, seznamy, účetní sestavy slušná, navíc zvládá tisk se čtyřmi průklepy současně, listy i traktorový papír. Černá páska je kolem 160 Kč a tisk je poměrně ostrý. Takhle tragické zkušenosti, jak popisuješ, nemáme. Spíš než obecné rady, by možná pomohla návštěva zkušeného uživatele.