Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno JavaScript - detekce objektu

Poraďte beznadejnemu koderu a loserovi !

Zjednodusene jde o tento problem:

Znam identifikator, ale nejsem si jist zda dany objekt uzivatel zrusil :

a potrebuji vedet zda existuje ten objekt.

IE only - reseni je:

if(document.getElementById(MujPrvek[x]) ==  "[object]")
{
//do something
}

Tento zpusob nefunguje ve Firefoxu a shodi skript!

Existuje postup, kterým se mohu zeptat prohlížečů Firefox i IE, zda objekt o konkretnim ID existuje ?

Kdyz se zeptam takto:

if(document.getElementById(MujPrvek[x]))

Tak z toho browsery sili, protoze to povazuji za pokus o praci s objektem o neexistujicim identifikatoru... :-/:-/:-/

Dik

a potrebuji vedet zda existuje ten objekt.

document.getElementById(MujPrvek[x])

Tak z toho browsery sili, protoze to povazuji za pokus o praci s objektem o neexistujicim identifikatoru...

Prehliadače s tým nemajú problém (ak je definovaná premenná MujPrvek).

Uz jsem to vyřešil velmi, velmi nechutně jiným způsobem.

Mě šlo jen o to, zda je možné se dotazovat prohlizece, zda existuje objekt o mnou dotazovanem ID.

Celá ta fičurína je příklad, kterým něco odešlu na předem neznámí počet inputů, které mohou být dynamicky rušeny.

Teda počet příjemců je minimálně jeden, ale maximálně n...

To moje řešení je šílená katastrofa. :-[